Задать город Белая Церковь по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Дикий театр: Быть снизу в Белой Церкви - 1

Дикий театр: Быть снизу

Белая Церковь, 24 июня 2017 г, 19:00
ДК Сельмаш ДК Сельмаш
ул. Ярослава Мудрого, 20
Белая Церковь
+380445905555
50 - 150 грн.
Отменено
Вперше у Білій Церкві – гастролі незалежного Дикого театру з виставою про українських жінок «Бути знизу» "Бути знизу" - це історія трьох жінок: жінки-богині, жінки-рабині і жінки з «залізними яйцями, які зустрілись на тренінгу «Як стати щасливою». Як треба їсти/ пити/говорити/що носити/думати, щоб сподобатись чоловікові? – обіцяють навчити дівчат на безкоштовних курсах, але, виявляється, що не всі строкаті реклами кажуть правду... Історії вдалих і невдалих побачень і стосунків, відношення до чоловіків, про те, що дратує, радує, пригнічує, знецінює, бісить, робить щасливою українську жінку. Про те, де її місце: знизу, зверху або є інші варіанти? Увага! 18 Чоловікам на цій виставі може бути не комфортно! Вистава за п‘єсою Юлії Тупікіної „Вертикальна жінка“ Режисерка – Юлія Мороз Художниця – Євгенія Чайковська Художник по світлу - Євген Копйов Звук - Ілона Шарапова Технічний директор - Антон Литвинов Головний адміністратор – Марина Ковальчук Продюсер - Ярослава Кравченко Актриси: Богдана Шуманська, Марія Брушніцька, Аніта Драгула *** «Дикий театр» - це незалежний сучасний театр, що говорить зі своїми глядачами виключно на гострі, актуальні, хвилюючі, болючі теми. Увага! у дяких виставах присутня лайка, сцени сексу, насилля і тютюнопаління. Вистави театру можуть психологічно травмувати.


Возврат денег за купленные билеты будет производиться в местах покупки.

Заказать и купить билеты на Дикий театр: Быть снизу можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Дикий театр: Быть снизу в Белой Церкви состоится 24 июня 2017 г, 19:00, ДК Сельмаш.


Вперше у Білій Церкві – гастролі незалежного Дикого театру з виставою про українських жінок «Бути знизу»

"Бути знизу" - це історія трьох жінок: жінки-богині, жінки-рабині і жінки з «залізними яйцями, які зустрілись на тренінгу «Як стати щасливою».

Як треба їсти/ пити/говорити/що носити/думати, щоб сподобатись чоловікові? – обіцяють навчити дівчат на безкоштовних курсах, але, виявляється, що не всі строкаті реклами кажуть правду... Історії вдалих і невдалих побачень і стосунків, відношення до чоловіків, про те, що дратує, радує, пригнічує, знецінює, бісить, робить щасливою українську жінку. Про те, де її місце: знизу, зверху або є інші варіанти?

Увага! 18 Чоловікам на цій виставі може бути не комфортно!

Вистава за п‘єсою Юлії Тупікіної „Вертикальна жінка“

Режисерка – Юлія Мороз

Художниця – Євгенія Чайковська

Художник по світлу - Євген Копйов

Звук - Ілона Шарапова

Технічний директор - Антон Литвинов

Головний адміністратор – Марина Ковальчук

Продюсер - Ярослава Кравченко

Актриси:

Богдана Шуманська, Марія Брушніцька, Аніта Драгула

***

«Дикий театр» - це незалежний сучасний театр, що говорить зі своїми глядачами виключно на гострі, актуальні, хвилюючі, болючі теми. Увага! у дяких виставах присутня лайка, сцени сексу, насилля і тютюнопаління.

Вистави театру можуть психологічно травмувати.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber